Torbiel na jajniku i zrosty po poprzedniej operacji

witam mam problem od 10 ;at choruke na ensdometrioze 10 lat temu miałam usuwanyprawy jajnik plus wyluszczana mięśniak z maciciy 2 lata temu zaczelam mieć nbole brzucha zaczelam się badac robic kolonoskopie gastroskpoie tk jamy brzusznej okazalao się za=e na drugim jajniku pojawily mi się nzowu tobiel pus maciav=ca miesniakowata oprócz tego mase zrostow w brzuchu 2013 miałam usuwane zrosty laparoskopowo ale bole znowu wrocily i nie wiem co dalej robic

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, może być potrzebny kolejny panel badań, który oceni co może być przyczyną bólu. Mogą to być kolejne zrosty ale także zupełnie inne przyczyny. Proszę się udać na konsultacje ginekologiczną. Pozdrawiam.