Torbiel na szyi od urodzenia

witam, od urodzenia posiadam po prawej stronie szyi niewielki torbiel (chyba mozna tak to nazwac?). Czy nalezy tym sie martwic w kontekscie nowotworu? dodam ze nigdy nie bolal mnie ani dalej nie boli, po prostu tam jest. pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Zapewne to zmiana wrodzona - torbiel boczna szyi, ktoea nie jest nowotworem, w razie niepokoju sugeruję wizytę u laryngologa.
Pozdrawiam