Torbiel ślinowa dna jamy ustnej

Pod językiem pojawiła mi się torbiel. Torbiel została wycięta. Rozpoznanie kliniczne: Torbiel ślinowa dna jamy ustnej. Wynik:Sialocystis cum inflammatione chronica exacerbata.Examinatio materiae totae. Excisio completa. Po 2 tygodniach ponownie urosła tylko większa (kilka razy już pękła) nie wiem co dalej robić czy poprostu coś przy jej usuwania poszło nie tak? Nie wiem jak sobie pomóc gdyż specjalista otolaryngolog stwierdził iż za każdym razem trzeba ją wycinać.

Opis badania hist-pat oświadcza , że wycięcie było całkowite! "Excisio completa" Proszę ewentualnie udać się do innego lekarza , zż