Torbiel w gałce ocznej

Bylam u okulisty i stwierzil ze mam na oku sporo torbieli .bardzo mi to przeszkadza czuje jakbym caly czas miala cos w oku . Przeisal mi krople i powiedIal ze albo to samo sie wchlonie albo potrEbna bedzie operacja . Prosze mi cos wiecej powiedziec czy to jest grozne ?Sa szanse ze samo aie wchlonie ?czy operacja niesie ze soba powiklania ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zastosowane leczenie ma na celu ustąpienie zmiany. Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego oraz udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie.