Czym może być spowodowane pojawienie się żyłek na gałce ocznej?

Witam, w ostatnim czasie mam wiecej czerwonych żyłek na gałce ocznej, czym to moze byc spowodowane? Oszczedzam oczy jak moge, malo spedzam czasu przy komputerze, kupilem krople starazolin hydrobalance ale nie widze zmian. Soczewki miesieczne nosze od roku, z poczatku noszenia chyba nie mialem takich czerwonych zylek. Z gory dziekuje za pomoc

Witam.typowe powiklanie po soczewkach. Proszę iść do kontroli tam gdzie Panu za aplikowania te soczewki. Może być nieprawidłowa krzywizny wewnętrzna lub uczulenie na płyn. Pozdrawiam serdecznie