Torbiel w głowie po operacji kręgosłupa szyjnego

przeszlam operacje kregoslupa szyjnego i mialam nadzieje ze objawy o ktorych pisalam znikną, pomimo tego ze neurochirurg mowil ze to nie sa objawy od kregoslupa.wykryto u mnie torbiel w glowie w granicach normy oraz stwierdzono obustronnie ku tyłowi od trojkatow bocznych widoczne pojedyncze obszary o wysokim sygnale , zmiany naczynio-pochodnym degeneracyjnym w obrazach T2 i FLAIR 3 mm. ze wzgledu na wiek kontrola za rok

Witam! Jeżeli chodzi o zmiany naczyniopochodne, to nie powinny być one przyczyną objawów klinicznych. Jeśli chodzi zaś o torbiele to wszystko zależy od jej rodzaju, wielkości i umiejscowienia. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.