Co oznacza wynik badania mózgu 25-latki?

Witam. co oznacza opis: W okolicy przedniego bieguna wyspy oraz rogu czołowego prawej komory bocznej widoczny jest obszar zmian malacyjnych o wymiarach w płaszczyźnie poprzecznej do około32x15mm, z towarzyszącymi ogniskami demielinizacyjnymi, najpewniej o charakterze naczyniopochodnym. Jądro soczewkowate o podwyższonym sygnale w T1, zmniejszonej objętości, wyżej opisanymi objęte zmianami. W sekwencji TOF stwierdzono zmniejszenie objętości prawej tętnicy środkowej mózgu w porównaniu do strony lewej oraz zmniejszenie jej odgałęzień. W strefie podkorowej obu płatów czołowych uwidoczniono dość liczne, drobne ogniska naczyniopochodne, średnicy około 2,5 milimetra. Obraz pozostałych struktur mózgowia bez istotnych odchyleń od normy. Wnioski: obraz odpowiada zmianom naczynio-pochodnym w strukturach głębokich oraz płacie czołowym prawej półkuli mózgu. Badanie MR wykonano aparatem Aera 1,5T w płaszczyznach prostopadłych, przed i po podaniu kontrastu w obrazach T1, T2-zależnych oraz FLAIR, DWI,TOF,SWI. Czy to coś groźnego? 25lat

Opis badania do interpretacji klinicznej ; do pełnej konsultacji z wynikami, pełny wywiad, badanie itd
Opisane zmiany w MRI : " W okolicy przedniego bieguna wyspy oraz rogu czołowego prawej komory bocznej widoczny jest obszar zmian malacyjnych o wymiarach w płaszczyźnie poprzecznej do około32x15mm, z towarzyszącymi ogniskami demielinizacyjnymi, najpewniej o charakterze naczyniopochodnym. Jądro soczewkowate o podwyższonym sygnale w T1, zmniejszonej objętości, wyżej opisanymi objęte zmianami. W sekwencji TOF stwierdzono zmniejszenie objętości prawej tętnicy środkowej mózgu w porównaniu do strony lewej oraz zmniejszenie jej odgałęzień. W strefie podkorowej obu płatów czołowych uwidoczniono dość liczne, drobne ogniska naczyniopochodne, średnicy około 2,5 milimetra. Obraz pozostałych struktur mózgowia bez istotnych odchyleń od normy. Wnioski: obraz odpowiada zmianom naczynio-pochodnym w strukturach głębokich oraz płacie czołowym prawej półkuli mózgu. Badanie MR wykonano aparatem Aera 1,5T w płaszczyznach prostopadłych, przed i po podaniu kontrastu w obrazach T1, T2-zależnych oraz FLAIR, DWI,TOF,SWI." Ważne objawy, inne obciązenia chorobowe...
Pozdrawiam i zapraszam