Torbiel w jajniku i endometrium hiperechogeniczne
Podczas ginekologicznego usg ustalono że w lewym jajniku jest torbielka o śr.0,95 cm. oraz endometrium hiperechogeniczne o gr.0,49-0,57 cm niejednorodne czy to jest coś bardzo poważnego czy powinien w tym przypadku lekarz który przeprowadził badanie zaordynować jakieś leki?.

KOBIETA, 69 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Nie- w takim wypadku po prostu obserwuje się torbiel, endometrium jest prawidłowej grubości.