Torbiel w piersi a kontrolne USG
Mam 32 lata, w sierpniu byłam na usg piersi - opis: prawa piers ok, wiec już nie będę przepisywała opisu, natomiast: gruczoł piersiowy lewy - struktura gruczołowo - tłuszczowa, na godz. 4 widoczna cienkościenna torbiel o śr. 5,8mm i poniżej o śr. 3 mm bez innych zmian ogniskowych. Dół pachwowy nad i podobojczykowe - widoczne węzły chłonne bez zaburzeń struktury z widocznym przepływem centralnym, bez cech adenopatii. palapcyjnie bez zmian. Kontrolne USG za 6mcy. Czy sprawdzic ten stan wczesniej?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Elżbieta Rhone
49 poziom zaufania
Witam,
torbiel nie jest groźną zmianą w piersi, jednak należy ją kontrolować. Trzeba wykonać badanie zgodnie z zaleceniem za 6 miesięcy.