Torbiel w wyniku badania ginekologicznego
Witam Mam 30 lat ostatnio ginekolog wysłał mnie na USG i dowiedziałam sie ze mam torbiel z 7mm wyciekajacego.Teraz bardzo się boje czy to coś strasznego??

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Torbiel jest zmianą łagodną. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.