Zapalenie szyjki macicy a torbiele na jajniku

witam chciałabym sie dowiedziec 2 miesiące temu byłam u lekarza ginekologa ktory stwierdził u mnie zapalenie szyjki macicy i byłam leczona w tym kierunku teraz przy okazji innego badania usg lekarz powiedział ze mam torbiel na jajniku okoł5cm czy tak szybko mogła mi się zrobic zaznaczę ze mam 45 lat i 2 razy rodziłam dzienkuję za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Torbiel mogła powstać w krótkim czasie. Proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.