Torbiele i plamienia w I trymestrze ciąży

Witam mam 4 dzieci po 3 ciąży pojawiły się torbiele przeszłam 2operacje przy drugiej wycięto jajowod. 4 ciąża była wywołana co skutkowało odklejeniem łożyska krwotokiem a nast cesarskim cięciem, dodam ze każdą ciążą przebiegała źle. Teraz jestem w I trymestrze ciazy 2 tygodnie temu miałam krwawienie 1dzien płomienie 2 dzień bardzo obfite krwawienie 3 dzień lekkie plamienie. W tą noc znowu zaczęłam krwawic, brązowe plamienie, dzień wcześniej odczuwalam średnie skurcze. Często boli mnie podbrzusze

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa. po badaniu bedziemozna cos wiecej powiedzieć.