Bóle podbrzusza i plamienia w 1. trymestrze ciąży

Witam mam 28lat urodziłam 4 dzieci ostatnia ciąża w 42 tyg wywołana lecz doszło do krwotoku i było cesarskie cięcie. Mam również wycięty jajowod z powodu torbieli. Jestem w 1trymestrze ciazy 2 tyg temu miałam krwawienie intensywne 3dniowe, od 3 dni pojawia sieplamienie ze skrzepami bol podbrzusza, źle samopoczucie i osłabienie nie wiem co się dzieje gdyż w poprzednich ciałach nie miałam tego typu problemów

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie i ocena przez lekarza ginekologa, sadze ze moze byc koniecznosc usg.