Torbielkowate rozrzedzenia struktury kostnej przyśrodkowej części głowy
Witam! Odebrałam wynik RTG stóp. Skierowanie dostałam od reumatologa z powodu bólu i sztywności rąk i stóp. W wyniku czytamy : torbielkowate rozrzedzenia struktury kostnej przyśrodkowej części głowy I kości śródstopia. Gdzie udać się z takim opisem i co może ono oznaczać? OB 16, czynnik reumatoidalny. CRP w normie. Do reumatologa w tym roku nie ma szans, Proszę bardzo o radę. Pozdrawiam. Anna

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy. w razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.