Torbielowatość jajników i krwawienia

Witam.15 listopada miałam ostatnia miesiaczke. 4 grudnia doszło do stosunku między mną a partnerem. Trafiłam 15 grudnia do gabinetu ginekologa z krwawienie które trwało już 4 dni, raczej niewielkim, ciążę wykluczyl, stwierdził wielotorbielowatosc jajników, po 14 cyst na każdym, brak owulacji w poprzednim cyklu. Jednak rano robiłam b.hcg z krwi i wynik 500. Dalej planie, dziś wręcz żywej krwi jest więcej niż brazowego sluzu. Dodam że przy pierwszej ciąży wystąpił konflikt serologiczny. Jutro beta

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtórzyć beta heh i udać się do lekarza ginekologa