Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trądzik pospolity a Tetralysal

Mam trądzik pospolity, od 2 tygodni biorę tetralysal i wydaje mi się że mój stan się bardzo pogorszył dużo zaczerwienień na twarzy, szczypienie twarzy czy więc ten lek może szkodzić?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Objawy trądziku pospolitego

Trądzik pospolity to zmora wielu nastolatków. Objawia się nieestetycznymi krostkami, które w dużej ilości pojawiają się na twarzy. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak jeszcze objawia się trądzik.

Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Radzę udać się do dermatologa, który przepisał lek, oceni on czy konieczne jest jego odstawienie.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy