Tetralysal a trądzik w wieku dojrzałym

Witam. Od miesiąca biorę antybiotyk Tetralysal i maść epiduo. Dermatolog stwierdził u mnie trądzik w wieku dojrzałym. Mam na prawym policzku dość pokaźnego guza który w ogóle nie znika. Czasem się zmniejsza ale za chwilę wraca do tego samego rozmiaru bądź ciut większy. Proszę o pomoc. Zastanawiam się czy mogę to usunąć chirurgicznie bo leczenie nie daje żadnych rezultatów. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Witam można skonsultować się u innego dermatologa.Warto przy trądziku dołączyć zabiegi peelingów medycznych do leczenia po konsultacji lekarskiej.Serdecznie zapraszam

Leczenie jest jak najbardziej celowe. Proszę uzbroić się w cierpliwość.
Nie radziłabym usuwać zmianę chirurgicznie. Można zastosować mniej inwazyjne metody leczenia tego typu zmian. Proszę udać się do dermatologa a na pewno coś Pani doradzi.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Osipowicz