Stosowanie Tetralysal na trądzik

witam, lekarz przepisał mi najpierw antybiotyk o nazwie Tetralysal, ktory niestety nie przyniosl efektow na srednio nasilony tradzik, a teraz dostalem Axotret oraz Isotrex do stosowania miejscowego. czy ta terapia moze przyniesc efekty i czy tym antybiotykiem wylecze trądzik? prosze o opinie :)

Proszę stosować się do zaleceń lekarskich, a w razie wątpliwości lub niepokojących objawów udać się na wizytę kontrolną. Wszystkie leki, które Pan wymienił są zalecane w terapii trądziku. Axotret nie jest antybiotykiem, tylko pochodną witaminy A.