Szansa na wyleczenie średnio nasilonego trądziku izotretynoiną

witam, jaki jest procent szans, ze wylecze srednio nasilony tradzik izotretynoina? lekarz przepisal axotret, ktory biore od miesiaca :) czekam na odpowiedz

Nikt nie powie Panu w % jaka jest szansa na wyleczenie trądziku u Pana, nie widząc stanu skóry. To może ocenić lekarz prowadzący i jeśli zauważy potrzebę do leczenia dołączy inne zabiegi.