Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ropne krosty pomimo stosowania Axotret

witam, lekarz przepisal axotret, biore ponad miesiac, cały czas wyskakuja pryszcze ropne, kiedy ustąpią? mam srednio nasilony tradzik z licznymi przebarwieniami, pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Objawy trądziku pospolitego

Trądzik pospolity to zmora wielu nastolatków. Objawia się nieestetycznymi krostkami, które w dużej ilości pojawiają się na twarzy. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak jeszcze objawia się trądzik.

Ustępowanie zmian trądzikowych przy stosowaniu Axotretu może trwać nawet do 3 miesięcy jest to indywidualna reakcja organizmu. Proszę uzbroić się w cierpliwość
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Specjalista w dziedzinie dermatalogii i wenerologii. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Odznaczona Laurem Pacjenta w latach 2012, 2013 i 2014.
0

W pierwszym etapie leczenia skóra się oczyszcza, trwa to zazwyczaj kilka tygodni. Można do leczenia dołączyć zabiegi peelingów medycznych.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Leczenie trądziku jest procesem długotrwałym. Po miesiącu leczenia nie można ocenić jego efektów. proszę uzbroić się w cierpliwość. Polecam serię peelingów karbonowych, mogą one złagodzić dolegliwości i przyspieszyć gojenie się zmian.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy