Trądzik od dwóch miesięcy

Witam! Mam 23 lata, jestem 5 miesięcy po porodzie. Od 2 miesięcy zmagam się z trądzikiem.Udałam się z tym problemem do dermatologa. Dermatolog widząc moją twarz przepisała maść EPIDUO. EPIDUO nie zadziałało. Następnym razem przepisała QCERA TETRALYSAL, ponieważ na mojej twarzy był stan zapalny. Antybiotyk biorę 2 tygodnie i nie widzę poprawy. Mam ogromny apetyt. Przytyłam przez 2 miesiące 5 kg. Miesiączkuję regularnie. Co robić? Morfologia mocz i TSH w normie. Podwyższony ASPAT i alat 2krotnie
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Czym charakteryzuje się trądzik różowaty?

Trądzik to nie tylko krostki, które pojawiają się podczas okresu dojrzewania. Może on przybierać również inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się, czym charakteryzuje się trądzik różowaty.

Witam, trądzik nie wyleczy się w ciągu 2 miesięcy. W pierwszym etapie leczenia skóra się oczyszcza i jest pogorszenie stanu skóry.

Proszę dołączyć do kuracji zabiegi peelingów medycznych, lekarz po obejrzeniu stanu skóry dobierze odpowiedni rodzaj i można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty