Trądzik u dziecka

Synak ma 13miesiecy. Ile by trzebabylo czekac az tradzik sam zniknie? czy ten lek moze stosowac roczne dziecko?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie napisała Pani o jaki lek pyta. Bez oceny zmian oraz wykonania badań dodatkowych nie jest możliwe określenie ich rodzaju. Proszę udać się do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.