Wyleczona drożdżyca penisa a podskórne zmiany na żołędzi penisa

Witam od kilku miesięcy na żołędzi penisa mam coś jakby kasza podskórna,pojawiło się to po wyleczeniu penisa z drożdżycy.Co to moze byc i jak sie tego pozbyć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu nie jest możliwe określenie rodzaju zmian. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.