Pęcherzyki na penisie a opryszczka lub wirus HPV

Na pewno to nie są prosaki.Pęcherzyki pojawiają się co 2 mce towarzyszy im zaczerwienienie i swędzenie,jest ich przeważnie kilka,po pęknięciu wylewa się z nich coś jakby osocze, pozostają rany które zmieniają sie w strup.Cały proces trwa od 1-2 tygodni.Pęcherzyki pojawiają się na skórze prącia, górnej.Przeglądając internet i myślę że może być to jakaś opryszczka lub wirus HPV.Czy spotkał się Pan z taką dolegliwością i jak ją leczyć.Nie wiem jaki specjalista może mi pomóc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu nie jest możliwe ustalenie przyczyny powstawania zmian. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa w okresie występowania dolegliwości. Po ustaleniu rozpoznania lekarz wdroży odpowiednie leczenie. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.