Strup na wardze po rozcięciu zębem

Witam, pytanie które mnie nurtuje i nie pozwala spac po nocach: powstałe po urazie strupy należy nawilżać/natłuszczac czy też zostawiać "suche" ? Osobiście mam strupa na wardze po rozcieciu zębem który jest suchy i mi troszkę przeszkaadza... Wiem , ze mam go nie ruszać, ale nie wiem jak mam mu pomoc w odpadnięciu ... Dziękuje.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nie należy w tej sytuacji stosować żadnych dodatkowych substancji. Rany na wargach goją się w ciągu kilku-kilkunastu dni.