Treść białkowo-koloidowa, makrofagi i skupienia komórek nabłonka pęcherzyków tarczycy bez cech atypii

Prosze o interpretacje. Wynik BAC: tresc bialkowo-koloidowa, makrofagi oraz skupienia komorek nablonka pęcherzykow tarczycy bez cech atypii. Przy zgodnosci danych klinicznych obraz cytologiczny odpowiada zmianie lagodnej (struma nodosa). Wg klasyfikacji Bethesda: grupa II. Wymiary 17,4 x 12,9x22,8mm. Mam 24 lata. Biore euthyrox 50 1tab. Tsh 2,800. Lekarz zalecil teraz euthyrox 75. Po usg stwierdzil ze guz nie rosnie. Nie opisal usg ale z danych odczytuje takie wymiary 1,45 cm x 1,41x2,39.

Leczenie = Hamowanie powiększania się = Euthyrox lub Letrox
Kontrola USG za 1-2 lata oraz nie ma wskazań do biopsji Chyba tylko że lęk przed rakiem ?
jakiś lek od lęku by się czasami przydał
życzę nadal zdrowia