Nieliczne grupy komórek nabłonka gruczołowego bez cech atypii
Mam 42 lata. Wynik usg: cień akustyczny o wymiarach 7Wynik biopsji cienkoigłowej zmiany ogniskowej z cieniem akustycznym 7-8 mm pod otoczką w lewej piersi : "Nieliczne grupy komórek nabłonka gruczołowego bez cech atypii, krew. Komórek podejrzanych nie znaleziono". Czy jest to dobry wynik czy zły?Czy usunąć zmianę?

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, wynik badania histopatologicznego wskazuje, że w pobranym materiale są prawidłowe komórki. Jest to dobry wynik. Proszę jednak skonsultować wynik i dalsze postępowanie z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.