Trudno gojące się rany

mamy powazny problem poniewaz po drugiej przebytej operacji mamie nie goja sie rany zostala odeslana do domu i na tym leczenie sie zakoncztlo wedlug lekarza nic wiecej nie da sie zrobic i mama ma niegojace sie rany po operacji juz op ponad 2 miesiecy nikt sie nie chce mama zajac co mozemy zrobic aby przyspieszy gojenie sie tych ran i jak mamie pomuc

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - bardzo dobrym środkiem jest balsam Szostakowskiego lub gel Solcoseryl.
Serdecznie Pozdrawiam, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków

Nie znam przyczyn powstania tych ran-jak wiec moge poradzić na odleglość W-wa-Zamość nie widząc tych ran ani przyczyn ich powstania?! Jaka była operacja i z jakiego powodu?zż