Trudności podczas oddawania krwi

Poszłam pierwszy raz oddac krew. Mam niewidoczne żyły. Ale jak już się wbiła okazało się że krew leci szokująco wolno w stosunku do przeciętnego człowieka. W połowie powiedziała że żyła mi pękła i zaprzestała po 200 ml. Do tego odczuwałam taki ból kłująco rozpierający przez parę godzin (ze 3-4), że nigdy takiego nie czułam. Czy to oznacza, że ja jestem kiepskim dawcą? Mimo szczerych chęci mam za słaby organizm?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po bdaniu bedzie mozna coś wiecej powiedzięc. byc może za mało wody w tym dniu Pani wypiła i to mmogła być przycyzna.