Trudności w połykaniu, uczucie spuchnięcia gardła i flegma

Witam. Oczym moga swiadczyc te objawy:trudności w polykaniu na poziomie gardła,uczucie spuchniecia gardla,szyi,flegma splywajaca z zatok,zgaga,zawrott glowy,spadki cukru,pogorszebie widzenia,uderzenia bolesne,serca.lekarze ciagle stawiaja na nerwice ale ja wiem ze to nie od tego,czuje sie ciagle slaba i jem tylko jogurty bo sie krztusze jak jem co innego,czuje przeszkode,a lekarze mni ignoruja.. co zrobić?

Może jednak warto spróbować posłuchać lekarzy i zasięgnąć również porady psychologa? Być może zaproponuje takie metody działania, które pomogą w tych trudnościach?