Trudności z czytaniem i bóle głowy po wypiciu kawy

Dzisiaj po wypiciu kawy o godzinie 8 rano po około 0,30 minutach zaczęła mnie strasznie boleć głowa, w pewnej chwili miałem nawet trudności z czytaniem dodatkowo czułem jak mnie oblewają poty i drętwieje prawa ręka oraz prawa strona twarzy ( usta i język) do tej pory mnie jeszcze pobolewa mimo wzięcia środka przeciwbólowego, jak kaszlę ból głowy lekko się nasila. co to....

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

PS Miałam podobne objawy - stwierdzono migrenę z aurą. Zauważyłam, że ryzyko jej wystąpienia było zdecydowanie większe, gdy byłam przemęczona i długo nic nie jadłam.