Utrata czucia w ręce i drętwienie policzka

Witam. Wczoraj wieczorem nagle straciłam czucie lewej dłoni, po tym jak odzyskałam czucie ( trwało to ok 8 min) zaczęły mi drętwieć usta i lewy policzek. Wszystko ustąpiło po zjedzeniu kostki gorzkiej czekolady. Natomiast dzisiaj rano obudziłam się z bólem prawej cz. głowy. Dodam, ze dwa lata temu miałam podobne objawy towarzyszyły też temu utrata chwilowa mowy. Miałam robiony rezonans głowy a później przysadki i wszystko było ok. Mam 22 lata. Proszę o pomoc

Takie krótkotrwałe "wędrujące" objawy neurologiczne
Ładnie opisałaś:" nagle straciłam czucie lewej dłoni, po tym jak odzyskałam czucie, trwało to ok 8 min, zaczęły mi drętwieć usta i lewy policzek. Wszystko ustąpiło po zjedzeniu kostki gorzkiej czekolady. Natomiast dzisiaj rano obudziłam się z bólem prawej cz. głowy. Dodam, ze dwa lata temu miałam podobne objawy !, towarzyszyły też temu utrata chwilowa mowy."
mogą stanowić element AURY MIGRENOWEJ!
AURA MIGRENOWA trwa zwykle 10-30 minut, a po pół-1 godzinie zaczyna się silny pulsujący ból głowy, z mdłościami, czasem z wymiotami. Sen pomaga, Ruch nasila objawy!
Nadwrażliwość na światło, dźwięki i zapachy. To trwa 4 do 72 godzin,