Rehabilitacja kręgosłupa a migrena z aurą

Witam mam dosc nietypowy problem. Przed chwilą wrocilem z rehabilitacji na kręgosłup (mam okrągłe plecy) która mnie tak zmęczyła ze nie miałem siły stac. Najpierw pojawiły mi sie przed oczami kolorowe zygzaki przeczyatłem ze jest to migrena aurowa Potem straciłem czucie w srodkowym palcu potem w wskazującym a nastepnie kciuku. Jak juz odzyskałem czucie w dłoni, straciłem czucie w policzku, a potem leciutki ból zębów. Trwało to krotko około 1 minuty. Miałem już tak kiedys około 3-4 miesiące temu.

Aleksander Ropielewski

Konieczna wizyta u neurologa, który podejmie właściwe leczenie napadów migrenowych i podpowie jak zapobiegać nawrotom.