Trudności z wypróżnianiem po wyłuszczeniu torbieli jajników

Witam. Jestem 8 dni po operacji obustronnych torbieli na jajnikach. (wyluszczenie) gdy oddaje mocz w podbrzuszu czuje mocne uczucie ciagniecia w dół. Jaki jest tego powod. ? Mam tez trudnosci z wyproznianiem sie. Dodam, ze mam 18 lat i nigdy nie rodzilam.

Magdalena StusiĹska

Być może jest to jeszcze efekt podraznienia narządów wewnętrznych. Jeżeli objawy nie będą ustępować, należy skonsultować się z lekarzem.