Trudności ze zgięciem kolana po artroskopii

Artroskopie robiono mi 8kwietnia i do tej pory nie moge zgiąć kolana do końca tzn, nie mogę kucać,czym to sie może objawiac?Za odpowiedż bardzo dziękuję.

Dzień dobry

A czy wdrożył Pan po zabiegu artroskopii fizjoterapię?
Jeżeli nie to proszę jak najszybciej skontaktować się z fizjoterapeutą i rozpocząć proces usprawniania, który jest dość złożony w tym przypadku. Ma on na celu przede wszystkim zwiększenie zakresu ruchu w operowanym stawie (poprzez rozciągnięcie mięśni, które po zabiegu są przykurczone) oraz wzmocnienie siły mięśniowej. Polega na stopniowym wykonywaniu odpowiednich, coraz bardziej złożonych ćwiczeń pod okiem fachowca, które pozwolą Panu na powrót do pełnej sprawności.

Pozdrawiam