Trwałość tabletek antykoncepcyjnych

Witam, przez przypadek zostawiłam torebkę z tabletkami antykoncepcyjnymi na jakieś 15 min wpoblizu włączonego ogrzewania samochodowego. Czy mogło im sie coś stać? były w opakowaniu i w dosć sporej damskiej torbie .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany przez Panią czynnik, tj. ogrzewanie samochodowe, bez wątpienia nie miał negatywnego wpływu na tabletki antykoncepcyjne. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.