Trzask w uchu a borelioza

Witam.Jestem przeziebiona.Dzisiaj wydmuchujac nos uslyszalam jakby trzask w uchu i poczulam zawrot głowy,myslalam ze zemdleje.Szukając odp na forum przeczytalam ze to moga być objawy boreliozy.Dziękuje za odp

strasznie rzadko, tak wygląda wyrywkowe wybranie objawów. uwaga bo można się nerwicy nabawić, nie wolno tak interpretować objawów to bzdura, przyczyn dużo częstszych są dziesiątki, raczej niedrożność trąbki do laryngologicznego leczenia