Trzęsienie rak u 22-latka

Od jakiegoś czasu zaczęły mi się trzęsienie rąk juz kiedyś tak było tylko mało badania krwi wporzadku na tarczyce wporzadku co robić najwięcej trzęsą mi się rano wieczorem mniej co robić

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie najlepiej u lekarza neurologa aby wykluczyć przyczyny neurologiczne. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.