Bóle lewej ręki, kołatanie serca a niedomykalność komory

Witam.od jakiegoś czasu boli mnie lewa ręka ,miewam również kołatanie serca,czuje jakby puchla od środka.wspomne również ze miałam kiedyś niedomykalność komory sercowej.czy ten bol może być od serca?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.