Mięsień normokinetyczny, śladowa niedomykalność zastawki mitralnej

Witam, od kilku miesięcy mam ból w klatce piersiowej za mostkiem i miedzy łopatkami, czasami ból lewej ręki i kłucie pod lewą piersią. Wykonano EKG: rytm zatokowy przyspieszony poza tym normogram; USG serca: prawidłowe, mięsień normokinetyczny, śladowa niedomykalność zastawki mitralnej; próba wyśiłkowa: ujemna 12,17 METs, 93% tętna max; RTG klatki bz. Zalecono Beto ZK 50 1x1. Dolegliwości nie ustępują, co bardzo mnie niepokoi. Czy przyczyną może być nerwica? Jakie inne badania wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.