Ból po lewą piersią a niedomykalność trójdzielna

Witam! Od jakiegoś czasu boli mnie pod lewą piersią... myślałam że to nerwoból, lecz dzisiaj obudziłam się z potężnym bólem w tej samej okolicy ból nie jest stały,ciągły-tylko przerywany tępy, jakby ktoś mocno ścisnął serce. ciśnienie mam 135/72. moje życie ostatnio płynie bardzo spokojnie ponieważ nie mam pracy więc nie jestem przemęczona. urodziłam się wadą-niedomykalnością trójdzielną, kiedyś zdiagnozowali u mnie arytmię i stan wazowagalno-wazodepresyjny. żadnych leków na serce nie przyjmuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś powiedzieć.