Częste bóle i drżenie serca

Witam. Moje pytanie kieruje do kardiologa. Otóż często miewam bóle serca. Raz mnie kluje nieraz czuje taki ciężar i przy tym drżenie serca. Często występują bole w klatce piersiowej. Rano po przebudzeniu mam straszny ból na wylot w klatce . Przy wydechu nasila się. ponadto zdarza się że podczas siedzenia bądź chodzenia złapie mnie silny ból jakby skurcz serca trwa krótko. Robione było ekg podobno wszystko ok

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.