Kłujące bóle serca u młodego mężczyzny

Witam. Jestem mlodym mezczyzna. Od jakiegos czasu miewam straszne bole serca. Bol klujacy, a czasami uciskajacy. Czuje sie jakby ktos mi sciskal miesien serca. Nie pale, nie zazywam zadnych srodkow oduzajacych ani nic takiego. Bol nasila sie podczas wysilku fizycznego. Ale nie jest to regula, bo zdarzy sie ze zakluje kiedy leze i ogladam tv. Podejrzewam ze to serce, bo boli wlasnie w tych okolicach. Bylem u kardiologa 2 razy, ale nic nie wykryl (usg, ekg). Co to w takim razie moze byc?pozdrawiam

Witam

Warto jeszcze sprawdzic czy nie ma zmian w zakresie kregolsupa piersiowego -> wykonac badanie RTG tego odcinka kregoslupa ap + bok.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga