Niski puls i ciśnienie u 21-latki

Witam , Mam 21 lat , od kilku miesięcy zauważyłam że mój puls jest bardzo niski bo wynosi jedynie 49, najwięcej zdarza się że jest 60. Ciśnienie też mam niskie. Rano mam problemy z wstawaniem , wstaję zmęczona , zdarzają się zawroty głowy . Czy niski puls jest niebezpieczny? Do jakiego lekarza powinnam się udać ? Strasznie martwię się swoim zdrowiem Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.