Trzustka w zakresie głowy o niejednorodnym echogramie

Błagam o pomoc. Proszę o interpretację wyników badań usg mojej mamy (lat 58) : "trzustka w zakresie głowy o niejednorodnym echogramie, powiększona - 36mm (zdjęcia), w zakresie trzonu prawidłowa. Aorta (nieposzerzona) przesteń przyortalna częściowo przesłonięte gazami jelitowymi". Wszystko pozostałe "prawidłowe". Czy wynik ten i zdjęcia na których widać coś w rodzaju guza świadczą w 100%, że jest to zmiana nowotworowa? Dodam, że "w lewej nerce nieznacznie poszerzony, do 12mm kielich dolny"POMOCY

Witam , pomocy na ogół nie udziela się przez internet!!! Mam za mało danych , aby odpowiedzieć coś autorytatywnego! Proszę zwrócić się do onkologa prowadzącego z prośbą o szczegółowe wyjaśnienie sprawy!!! z.żurawski