Trzy okresy i powiększony brzuch a możliwość ciąży

witam mam takie pytanie chciała bym wiedzieć czy jestem w ciąży miałam stosunek 16 tygoni temu w tym czaśię miałam 3 okresy a brzuch mam większy tydzień temu robiłam badanie krwi wynik wyszedł mi taki 0,100 mIU/ml

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie podała Pani jaki parametr był badany z krwi. Poza tym krwawienie miesiączkowe ( w regularnych odstępach czasu) raczej wyklucza możliwość ciąży. Dla pewności może Pani wykonać domowy test ciążowy. Ewentualnie proszę wybrać się do lekarza ginekologa, który pozwoli Pani rozwiać wątpliwości ( po wykonaniu badania ginekologicznego i ewentualnego usg). Pozdrawiam.