Trzydniowe krwawienie po stosunku

Witam Dwa tygodnie temu dostałam okresu trwał 7 dni, po tym czasie krwawienie ustało i było wszytko w porządku .po 3 dniach od ostatniego dnia okresu kochałam się z mężem i zaraz po stosunku zauważyłam lekkie krwawienie które trwało około 3 dnii , odczuwałam przy tymlekki ból w podbrzuszu i w dole pleców. Wizyte u ginekologa mam dopiero za 2 tygodnie , wiec by uspokoic troche nerwy prosze o odpowiedz co może być tego przyczyną.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Potencjalnych przyczyn opisanych przez Panią objawów może być wiele, w tym zaburzenia hormonalne, infekcja, nadżerka, polipy i wiele innych. By postawić konkretną diagnozę konieczna jest konsultacja ginekologiczna. Proszę zatem cierpliwie poczekać na wizytę.