Trzymanie Nuvaringu w słońcu

Witam, mój problem wynika z mojej nieodpowiedzialności ale każdemu zdarzają się ciezsze dni kiedy nie da się o wszystkim pamietac...otóż używam krążka Nuvaring i 5 dni temu zostawilam go na biurku w słońcu przez prawie cały dzień. Maksymalna temp. W jakiej moze byc przechowywany to 30stopni. Czy jego skutecznosc się zmniejszyła?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli był przechowywany w temperaturze powyżej zalecanej przez producenta to jego skuteczność mogła ulec zmniejszeniu.