Twarda, biała kulka pojawiająca się na jądrze

Witam, to pytanie wydaje się mi do urologa. Jestem mężczyzną 27 lat. Od tygodnia mam pewną niedogodność w funkcjonowaniu. Otóż na mosznie, a dokładnie na lewym jądrze pojawiła się mi częściowo biała, twarda kulka wielkości mniej więcej paznokcia. Co to może być i gdzie mógłbym się z tym udać ? Czy urolog jest właściwą osobą ?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuje udac sie do lekarza urologa bądź dermatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.

0

Jeżeli jest to zmiana w skórze, może być zmianą ropną, sama się zagoi. Jeżeli coś jest wewnątrz, proszę wykonać USG.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy