Twarda, czerwona krostka na penisie

Witam mam 26 lat, od dwóch tygodni mam twardą czerwoną krostę na penisie była on ropna zacząłem stosować maść z antybiotykiem maxibiotic lecz ona nie pomagała. Następnie usunąłem z niej ropę i stosuję już 5 dzień maść ichtiolową lecz nie daje ona większego efektu krosta ustąpiła znacznie lecz wciąż daje się wyczuć jej twardość. Bardzo proszę o pomoc ponieważ jestem za granicą i nie mogę się udać do lekarza. Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest coś więcej radzić. Proszę udać się do lekarza, najlepiej do urologa. Bez badania nie można nic więcej powiedzieć.